Přesně, jak se led v zimě: jídlo, způsob života, stejně jako oblečení

Podzimní a také zimní období je pro nás nepříjemné nejen nachlazení, ale v pohodě. Velmi málo štěstí, stimulují padat déšť, stejně jako zimní sezóna mrazy, někteří z nás si pravidelně skutečně cítí chlad, který snižuje vitalitu, stejně jako má vliv na stav mysli. Zvyknout si s tipy na to, jak jídlo, oblečení a také každodenní praktiky mohou pomoci udržet v teple v chladném a jednodušší přežít tuto roční dobu.

Úspory energie z chladný a chřipka

Zajistit se před chladem na podzim, stejně jako v zimě, vhodně změní váš dietní plán. Nutriční odborníci doporučují, aby zapomenout na chvíli o stravě plány, stejně jako není jí z potravy a jednoduché navštívit více kalorií, nabízí těla mnohem více energie, stejně jako oteplování.

Úspory energie z chladný a chřipkaMnoho oblíbené v současné době roku jsou v souladu s potraviny a recepty:

  • Bílkoviny (maso, tučné ryby, mléko), stejně jako komplexní sacharidy (obiloviny, chléb). Poskytují tělu dostatečné kalorií k udržení potřebné tělesné teploty.
  • Kapalné a semi-kapalina teplé jídlo. Základní aspekt zimní sezóně jídlo. Polévky, vařené maso vařit (nejlépe odstranění tuku), dušená masa, dušené maso s omáčkou, čaj, káva, stejně jako mléko, kakao, nesmírně cenný tento čas roku. Zpočátku, horké jídlo a nápoje, útulné, a také za druhé, pro jejich trávení potravin nevyžaduje žádné další napájení, který je směrován na tělo je boj proti chladno.
  • Jídlo, posílení. Turecko, banány, kávy a čokolády se skládají z látek, které zvyšují vitalitu a vyhnout sezónní klinické deprese. A ve výborné náladě jednotlivců méně komplikované, aby snášet všechny problémy.

Měli bychom také zmínit alkoholických nápojů. Názor, že alkohol zahřívá, ale není to tak docela pravda. Pití alkoholu opravdu rozšiřuje periferní cévy, které se nahrne krev, stejně jako tak produkuje oteplování výsledek. Ale po tom rychle, dostatečné tělo začne nabízet na životní prostředí, je teplo, stejně jako tělesnou teplotu snižuje. Zvláště nebezpečné zůstává v pohodě, vzhledem k tomu, že to přidává na podchlazení, stejně jako omrzliny, skládající se z důvodu, že intoxikace je jedinec necitlivý k pohodě a také není správně zhodnotit jejich stav.

Oblečení pro pěší

Ušetří před chladem a zároveň účinně vybrané skříně. Hlavní rozdíl mezi oblečení v tomto období by mělo být více. Odborníci tvrdí, že několik vrstev poměrně lehké oblečení, teplé lepší než jeden těžký a také silný bod. V zimě, preferované přírodní materiály, které udržují teplo: vlna, stejně jako bavlna. Oblečení nesmí být příliš těsné, aby nedošlo k bránit krevní oběh, zahřívá tělo.

Oblečení pro pěší

V průběhu procházky, a, pokud je to nezbytné, být dostatečně dlouho v chladné oblasti nebo na ulici, není nepotřebné k použití termoprádlo. Musíme péče pro hlavu, krk a paže nebo nohy. Zvyk na podzim a také v zimě používat klobouk, který pokrývá uši, stejně jako kryt na krku bude určitě nejen šetřit od zima, ale z nemoci.

Kromě krásné útulné šátek a vkusný klobouk může být v módě, stejně jako stylové zařízení. To je důležité mít na paměti, že rychlejší ruce ledu v handwear vztahuje než v palcové, tak ten je vhodnější při extrémně nízkých teplotách. Jistě pomoci udržet útulný, stejně jako správné boty. To musí být útulné, stejně jako v blízkosti, v tuhých mrazech je lepší dát na obuv s vlasy.

Vynikající chování versus zima

Vynikající chování versus zimaVelké funkce v přesně tak, jak jsme se přesunout zimě, hraje naše chování. Některé každodenní návyky a zdravý a vyvážený životní styl, aby to jednodušší, aby se přizpůsobily nežádoucí vnější problémy, udržet tělesné teplo, stejně jako sílu. Během zimy a také mrazy jsme většinu chvíle, kdy jsme se investovat v prostoru. Pro pohodlné pocit, to je za to, že teplotu ve vaší domácnosti nebo kanceláři musí být uchovávány v místě 19-23 stupňů. Stejně vřelou atmosféru uzavřené místnosti, rozvojových velký rozdíl s okolní teplotou, takže složitý proces přizpůsobování organismu, aby se v pohodě. Chování čas jít do postele přidáno pozdě, příliš pomáhá udržovat teplotu. Zbytek vám umožní přivést zpět na chladný den energie, takže odpočatý jedinec je mnohem méně, než bod mrazu.