Hlavní zdroje nepohodlí v kloubech

Lékaři se desítky důvodů, které by mohly bolet klouby. Některé z nich jsou menší, stejně jako volání na speciální terapie, ostatní, naopak-poslové z hlavní nemoci, které musí být řešeny tak rychle, jak je to možné. Zvlášť nebezpečné jsou ty případy, kdy bolest je kontinuální nebo vede ke ztrátě vozíku.

Proč bolí klouby

Proč bolí kloubyPodle údajů, ve věku 35-40 let, opakované nebo stálé bolesti v kloubech (artralgie) mučení 5/6 celé populace. Mechanismus jeho výskytu je snadné-bude ze synoviální kloub pilulku nervových zakončení stát podrážděné a také způsobit bolest. Bolesti kloubů mohou být příznakem stavu, a také ukázat sám. Lékař je nezbytné vyvinout pravdu důvodem, který ovlivňuje klouby, vzhledem k tomu, že terapie v různých případech bude opravdu jiný. Chronické kloubní bolesti, jsou závažné.

Zpočátku bolest potíže pravidelně, obvykle pod vlivem alkoholu žádné dráždivé prvky, např. fyzické zátěži. Přesto se pomalu nepohodlí přichází být mnohem více extrémní a také delší, se stává nevratným. Jedním z nejvíce obvyklé trvalé onemocnění tohoto typu je osteo artritidy. V této nemoci je individuální pomalu vytvořit degenerativní onemocnění chrupavky, šlachy. Nejčastěji lidé jsou zjištěny následující druhy artritidy:

 • Revmatoidní. Přetrvávající autoimunitní onemocnění, příznaky, které postupně v průběhu času, aby se extra nápadné. Jako výsledek tohoto zánětu kloubů klouby nejen bolí, ale jsou silně pokřivené, kůlna jejich pružnost.
 • Jet. Začíná akutně, bolest je vyslovován, tělesná teplota stoupá. Je problém přenosné nemoci, jako příklad, se může stát po chřipce. Obecně prochází bez léčby.
 • Psoriatické. Pozorovány u klientů s psoriázou, jsou závažné nepohodlí v trvání zhoršení základního onemocnění.
 • Dnavá. Dna bolest-dědičné onemocnění, které se projevily ve urážky metabolismu, kde spoje převedeny sůl.

Trvalé společné podmínky

V sofistikované fáze osteo artritidy, jakož i společné nepohodlí často, zejména v noci. Nicméně, nejvíce nebezpečné důsledkem tohoto stavu je deformity paže nebo nohy, stejně jako ztráta pohyblivosti postižených míst. Další přetrvávající onemocnění, které ovlivňuje klouby, dochází mnohem méně často je ankylozující spondylitida (Bechtěrevova stavu), který má vliv na páteř. Hodně nemocných jsou muži, a také, nemoc se vyvíjí ve věku 20-30 let.

Trvalé společné podmínky

Bohužel, léčba vedena pouze k odstranění nepohodlí v kloubech a také zpomalit postup destrukce. Však bez včasné léčby lidí rychle přístřešky schopnost pohybovat se. Opravdu běžně artralgie jedinci jsou odsouzeni na artritidu, stejně jako self-medicating, jehož cílem je zbavit onemocnění. Nicméně, takové lékařské diagnózy v medicíně ve skutečnosti neexistuje, protože zánět kloubu je kolektivní název společné škody. To může být primární, kde otoky nebo různé jiné patologické postupy konat i přes různé jiné proměnné. Nebo sekundární, jako důsledek určité nemoci.

To je důvod, proč jednotný terapie zánětu kloubů neexistuje, to může zmírnit bolest, pokud však klouby jsou výrazně ovlivněny, a to bude jen posílit onemocnění. Jako výsledek, pokud se člověk na delší dobu, bolavé klouby (větší než 2 týdny, s opakovanými epizodami), který je nezbytný pro celkovou zkoušku a určit přesný důvod a také druh artritidy. Na vrcholu se, že tento příznak může způsobit burzitidu – otok kloubního pouzdra. V tomto případě, terapie bude také lišit.

Bolest kloubů v případě otravy

Klasickým příkladem závažné bolesti kloubů, je bolest na pozadí opilství. Kloubů spojené s procesem v různých druzích otravy. Například, dokonce i děti mohou zažít bolí v rukou nebo nohou na historii intenzivní dýchání infekcí, často to zhmotní sám proti chřipce a také další podmínky, které se dějí při vysoké teplotě.

Bolest kloubů v případě otravyTakové nepohodlí nevyžaduje specifickou léčbu a také zcela zmizí během 4-7 dnů po nástupu nemoci. Rovněž bolesti kloubů v důsledku užívání některých léků. Lék artralgie budeš ubližovat zkušenosti, obvykle v prstech, a projde, jakmile pacient ukončí brát léky. Někdy bolavé klouby pro faktory, které nejsou spojené s infekcí nebo různé jiné nemoci. Bolest kloubů může dojít v následující situaci:

 • Pokud obézní (obvykle vliv na kolena, stejně jako kyčelního kloubu).
 • S podchlazením.
 • Po intenzivní cvičení.
 • Uprostřed pohmožděniny, zlomeniny, stejně jako ostatní. Nepohodlí by se mohlo uskutečnit v místě starého zranění, například, mikroorganismus odpovědi na úpravu klimatu.
 • V pooperačním trvání.
 • V případě alergie.
 • Při bolesti kloubů může být příznakem poměrně závažného onemocnění, které vyžadují okamžité konzultace s lékařem a léčba začala.